Niedziela będzie dla nas

Nadszedł dzień, kiedy możemy spędzić go razem ☺ Kiedyś nie lubiłam niedzieli, bo była zapowiedzią całego tygodnia pracy. Teraz jest inaczej. Wyczekuję jej, bo mamy wtedy okazję pobyć razem i zaplanować coś ciekawego i miłego.

W tę niedzielę postanowiliśmy pojechać na przedstawienie „Królewna Śnieżka”. Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska przyjeżdża do największego centrum handlowego w Trójmieście i wystawia różne bajki. Jakieś dwa miesiące temu byliśmy na przedstawieniu pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”. Była to nasza pierwsza taka wycieczka. Nie wiedziałam wtedy, jak Polcia zareaguje na przedstawienie, ale wszystko się udało. Poleczka prawie 45 min. oglądała to spektakl, to inne dzieci na widowni. Szczególnie interesowały ją żywe postaci na scenie. Myślę, że wtedy Pola była najmłodszym widzem ☺ Teraz było podobnie. Z tą różnicą, że towarzyszyła nam też babcia Polci, do której moja córeczka co chwilkę uśmiechała się.
Cieszę się, że Pola jest już na tyle duża, aby zaplanować jakieś wyjścia. Pamiętam, jak to było, gdy była mniejsza… Oj…

Po spektaklu i obiedzie wybraliśmy się na spacer nad morze. Pogoda była piękna. Było dosyć zimno, jak na wiosnę, ale za to słonecznie, rześko. Polcia ucięła sobie drugą drzemkę. Co prawda miałam nadzieję na to, że dłużej pośpi, ale obudziła się w dobrym humorku.

Trochę obawiałam się tego ubierania i rozbierania, wkładania to do wózka, to do fotelika, ale Polcia wykazała się cierpliwością i naprawdę wszystko sprawnie poszło :).

Dzisiaj odwiedziła nas także koleżanka Poli, Zuzia. Zuzia jest o jeden dzień młodsza od Poli. Dziewczyny były siebie bardzo ciekawe. Gdy Zuzia bawiła się jakąś zabawką, to Pola starała się Jej ją zabrać. Na początku Zuzia poddawała się bez walki, ale później pilnowała swego ☺ Myślę, że i tak więcej radości z tego spotkania mieli rodzice ☺

Był to intensywny, ale bardzo przyjemny dzień. Szczególnie intensywny dla Polci… Moja córeczka spisała się na medal! Kocham Ją bardzo mocno! I życzę nam wszystkim takich niedziel.

[fb_button]

Być może zainteresują Ciebie również poniższe wpisy:
1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *