Blogujący Tata

Nadszedł czas, aby zadebiutować swoim pierwszym wpisem. Patrząc na zaangażowanie oraz motywację, jaką wzbudza prowadzenie bloga u mojej żony, postanowiłem aktywnie się w niego włączyć. Mam nadzieję, że dzięki temu wpisy na blogu zaczną trafiać do jeszcze szerszego grona odbiorców. Liczę tutaj na dobry odbiór ze strony innych tatusiów swoich pociech 🙂 Myślę, że instytucja blogującego taty – psychologa ma zdecydowanie rację bytu 🙂

Jak wspomniałem powyżej z wykształcenia jestem psychologiem (podobnie jak Patrycja), który jednak poszedł trochę inną drogą, w kierunku umiejętności związanych z zarządzaniem oraz coachingiem. Dodatkowo od ponad 10 lat namiętnie fotografuję (od prawie roku Pola jest ich głównym (i bardzo wdzięcznym) motywem z wiadomych względów :)).

To, czym chciałbym się z Wami dzielić, to przede wszystkim tematy, które pojawiły się w naszym życiu w momencie zajścia w ciążę oraz już po narodzinach dziecka. Pola wywróciła nasze życie dosyć istotnie, ale zmiany te są zdecydowanie pozytywne (w moim przekonaniu zarówno krótko jak i długoterminowo). Zapewne wielu z Was obawia się tej rewolucji, lub będąc w jej środku próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to tak ma być? Myślę, że warto nad tymi zmianami się zastanowić oraz przygotowywać na kolejne. Motto mówiące o tym, ze zmiany są nieuniknione, w przypadku pojawienia się w naszym życiu potomka nabierają zdecydowanie większej mocy! Chciałbym poprowadzić ją w jak najlepszym kierunku. Nie zabraknie również tematów poruszających się wokół pasji fotografowania. Zdjęcia naszych pociech mogą naprawdę wspaniale wyglądać! Do usłyszenia niebawem!

Pola i Ja

Być może zainteresują Ciebie również poniższe wpisy:
14 komentarzy:
  1. Łukasz Stępniewski
    Łukasz Stępniewski says:

    Cieszę się, że pomysł się podoba. Mam nadzieję, że przyciągnie również męską stronę 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *